Image default

На контрасті з Зеленським, Медведчук пропонує писати з великої літери і слово «Незалежність», і «Суверенітет», – Марунич

Дмитро Марунич Скріншот із відео

Є дві головні причини падіння рейтингів Володимира Зеленського і партії «Слуга народу» — невиконання передвиборчих обіцянок і перетворення в «лайт-варіант» режиму Петра Порошенка. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив політичний експерт Дмитро Марунич.

«По суті, Зеленський і його партія стали таким «лайт-варіантом» режиму Порошенка», — охарактеризував Марунич.

«Зверну увагу і на інші процеси. Є свіжі результати опитувань громадської думки. Ось «Соціальний моніторинг: «опозиційна платформа», партія Медведчука, вже знаходиться на другому місці і наздоганяє партію Зеленського. Чому наздоганяє? Тому що, по суті, вона зараз намагається суспільству запропонувати багато з того, що Зеленський їм обіцяв», — пояснив експерт.

На підтвердження своєї точки зору Марунич навів перелік передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського, які, ставши президентом, він так і не виконав.

«Обіцяв Він мир на Донбасі? Де мир на Донбасі? Нету. Обіцяв він якісь посильні розумні тарифи? Тарифів немає. Обіцяв він рівність у мовному питанні? Його теж немає», — аргументував експерт.

Марунич також зазначив, що з приходом Зеленського залежність України від зовнішнього управління тільки посилилася.

«Обіцяв він якусь суб’єктність України? Замість цього ми знову бачимо, як Сорос не те, що повертається — він звідси нікуди і не йшов», — зазначив експерт.

На завершення, Марунич підкреслив, що на відміну від Зеленського, який пропонує писати слово «незалежність» з великої літери, Медведчук пропонує писати з заголовної і «незалежність», і «суверенітет».  

«Ось і все. Все дуже просто насправді. Зеленський хоче, щоб слово «Незалежність» з великої літери писали, а Медведчук пропонує, щоб і слово «Суверенітет» теж», — резюмував Марунич.

Источник

Залишити коментар