Image default

На інавгурації Байдена Україну представить Єльченко

Володимир Єльченко Фото з відкритих джерел

Український дипломат нагадав, що усі попередні роки від кожної держави запрошувалися посли, акредитовані в США

Під час інавгурації президента США Джо Байдена, українську сторону на офіційному рівні представить посол України у Вашингтоні Володимир Єльченко. Про це посол повідомив в коментарі «Укрінформу».

«Інавгурація президента – це спеціальна церемонія в США, яка точно не пов’язана із зустрічами з іноземними лідерами. Для цього існують окремі офіційні візити», — сказав Єльченко.

Водночас український дипломат нагадав, що усі попередні роки від кожної держави запрошувалися посли, акредитовані в США, цього року протокол також залишився незмінним. 

«Враховуючи те, що в США досі триває складна пандемічна ситуація, пов’язана з COVID-19, цілком зрозуміло, що і на цей раз американський протокол не змінював правила участі в церемонії. Всі країни будуть представлені на рівні послів, які вже знаходяться у Вашингтоні», — додав Єльченко.

Новини за темою: Байден вдруге вакцинувався від коронавірусу COVID-19

Нагадаємо, нещодавно Конгрес Сполучених Штатів Америки підрахував голоси Колегії виборців на виборах американського президента та офіційно затвердив перемогу Джо Байдена. Церемонія відбудеться 20 січня.

Джерело

Залишити коментар