Image default

На Донбасі за два дні понад 220 порушень — ОБСЄ

Фото: Миссия ОБСЕ в Украине / Facebook Більшість порушень ОБСЄ виявила в Донецькій області

За весь час перемир’я спостерігачі ОБСЄ зафіксували 3218 порушень режиму припинення вогню.

Протягом минулих вихідних спостерігачі Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ зафіксували 223 порушення режиму припинення вогню на Донбасі. Про це повідомляється в звіті місії, оприлюдненому в понеділок, 7 грудня.

«У Донецькій області з вечора 4 до вечора 6 грудня СММ зафіксувала 134 порушення режиму припинення вогню, більшість з яких (в тому числі 20 вибухів невизначеного походження) зафіксовано на північний захід від Донецької фільтрувальної станції (ДФС, 15 км на північ від Донецька)», — йдеться в звіті.

У Луганській області за той же період місія зафіксувала 89 порушень режиму припинення вогню, в тому числі 74 вибухи невизначеного походження, в районі на північний схід від ділянки розведення в районі н.п. Золоте (підконтрольний уряду, 60 км на захід від Луганська).

Зазначається, що після засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня, на якому було досягнуто домовленості про додаткові заходи щодо посилення режиму припинення вогню, починаючи з 00:01 27 липня і до кінця звітного періоду СММ ОБСЄ зафіксувала цілому 3218 порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях. Серед них 1341 вибух.

Нагадаємо, в період з вечора 27 по вечір 29 листопада ОБСЄ зафіксувала 163 порушення перемир’я на Донбасі, більшість з яких припали на Луганську область.

Джерело

Залишити коментар