Image default

На астероїді Рюгу «Хаябуса-2» знайшов гравійний матеріал

Зразки з астероїда Рюгу JAXA

JAXA планує присвятити наступні шість місяців складанню каталога зразків

Японське агентство з освоєння аерокосмічного простору (JAXA) повідомило, що в зразках, доставлених з астероїда Рюгу зондом «Хаябуса-2», міститься гравійний матеріал. Про це повідомляє NHK.

Згідно з повідомленням, науковці JAXA заявили, що вилучені зразки являють собою гравійний матеріал, деякі компоненти якого досягають приблизно одного сантиметра.

JAXA планує присвятити наступні приблизно шість місяців складанню каталога зразків до того, як розпочати їх детальний аналіз.

Очільник дослідних груп JAXA Усуї Томохіро заявив, що зразків виявилося більше, ніж передбачалося, але робота ведеться.

Новини за темою: Вчені показали вміст капсули з астероїда Рюгу

Раніше повідомлялося, що японський міжпланетний зонд «Хаябуса-2» скинув на Землю капсулу зі зразками ґрунту астероїда Рюгу.

Згодом, японське агентство аерокосмічних досліджень JAXA показало капсулу, яка 5 грудня о 19:30 за Києвом, подолавши 6 мільярдів кілометрів, доставила на Землю два зразки породи астероїда Рюгу.

Після цього її відправили в Інститут космосу й астронавтики в місті Сагамихара поблизу Токіо. Там дослідники почнуть аналізувати те, що за розрахунками JAXA може бути зразками ґрунту з астероїда, у червні, після того, як буде складено докладний опис вмісту капсули.

Джерело

Залишити коментар