Image default

МЗС відреагувало на схвалення США фінансової допомоги Україні

Україна привітала схвалення США законопроєкту «Про витрати на потреби національної оборони США у 2021 році»

Фото з відкритих джерел

Українське відомство висловило свою двопартійну та двопалатну підтримку США

Міністерство закордонних справ України привітало рішення Сенату і Палати представників США виділити фінансову допомогти на потреби української оборонної сфери. Про це повідомляє пресслужба МЗС України. 

Як зазначається, 11 грудня Сенат США схвалив законопрокєт «Про витрати на потреби національної оборони США у 2021 році». Документ також передбачає виділення Україні значного пакету допомоги, в тому числі збільшення коштів на закупівлю летального озброєння для потреб ЗСУ. Крім цього, закон передбачає посилення санкційного тиску «для протидії підривній діяльності РФ».  

Новини за темою: Німеччина виділить 1 мільйон євро на підтримку реформ в Україні

«Ми високо цінуємо міцну двопартійну та двопалатну підтримку України у США, готовність стратегічного партнера України продовжувати практичну допомогу нашій державі у зміцненні її обороноздатності в умовах триваючої російської агресії», — йдеться у коментарі МЗС України. 

Нагадаємо, цього тижня Конгрес США ухвалив проєкт оборонного бюджету, в якому передбачено 250 мільйонів доларів військової допомоги Україні. Пізніше відповідний законопроєкт схвалив сенат США. 

Водночас співголова групи підтримки України в американському Сенаті Роб Портман наголосив, що український уряд повинен продовжувати боротися з корупцією та реалізовувати початі реформи.

Джерело

Залишити коментар