Image default

МЗС Канади очолив колишній астронавт

Фото з відкритих джерел

Кадрові зміни в уряді Джастіна Трюдо оголосили 12 січня. Чотири члени уряду змінили портфелі

Міністерство закордонних справ Канади після змін у складі уряду очолить Марк Гарно, донині — міністр з питань транспорту, а в молоді роки — астронавт та військовий. Про це повідомляє CBC.

«Марк Гарно, який був міністром транспорту, стає міністром закордонних справ. Починаючи з його кар’єри астронавта і продовжуючи роботою в уряді, міністр Гарно завжди був потужним голосом Канади у світі», — зазначено у повідомленні пресслужби.

Як повідомляється, серед його досягнень на попередній посаді відзначають створення та просування Плану із захисту океану та підтримку ініціативи безпечного неба (Safer Skies Initiative) для покращення безпеки польотів у зонах конфлікту.

«Міністр Гарно принесе досвід, отриманий під час його тісної роботи з міжнародними партнерами щодо розслідування катастрофи рейсу МАУ PS 752 та як керівник Комітету кабінету з відносин Канади й США до свого нового портфоліо», — додають у повідомленні.  

Попередній керівник МЗС Франсуа-Філіп Шампань стає міністром інновацій, науки та промисловості. 

Марк Гарно — перший канадський астронавт, учасник трьох місій NASA та екскерівник Канадського космічного агентства. Він пішов у політику з 2006 року, з кінця 2015 і до сьогоднішніх змін обіймав посаду міністра транспорту.

Новини за темою: Зеленський привітав ратифікацію угоди з Канадою про теле- та кіновиробництво

Раніше повідомлялося, що Канада та Сполучені Штати Америки разом із міжнародними партнерами домовилися за три роки відправити керовану місію навколо Місяця.

Джерело

Залишити коментар