Image default

«Мрія» за пару рейсів зможе привезти необхідний обсяг вакцин до Європи, — Шмигаль

Літак «Мрія» Укрінформ

Наразі готують умови для правильної перевозки вакцини з Америки в Європу

Глава Кабінету міністрів не виключає, що для доставки вакцини від COVID-19 використають літак «Мрія», якщо туди встановлять необхідне холодильне обладнання. Про це він сказав під час онлайн-заходу «Україна та світ у 2021», передає «Укрінформ».

«Україна має переваги і не є відсталою у деяких технологіях. Навіть є така ідея, що наш літак «Мрія» фактично за пару рейсів зможе привезти увесь необхідний обсяг вакцин, наприклад із Північної Америки у Європу, на європейський континент. Обладнати його холодильним обладнанням, і це значно здешевить логістику», — заявив Шмигаль.

Він пояснив, що вакцину від коронавірусу слід зберігати при ультранизьких температурах, і нині Україна готує умови для цього.

«Мало яка країна готова, усі готуються. Якщо говорити про вакцину при заморозці у мінус 70 чи мінус 80 — це для всіх виклик», — додав очільник уряду.

Новини за темою: ЄС розгляне схвалення вакцини від коронавірусу Moderna на початку січня

Раніше повідомлялося, що голова Комітету ВР з питань здоров’я Радуцький заявив, що держава повністю профінансує безоплатну вакцинацію від COVID-19. Відтак в Україні вакцинація від коронавірусу буде безкоштовною для населення, її профінансує держава.

Джерело

Залишити коментар