Image default

МОЗ заявило про поліпшення динаміки щодо коронавірусу

Фото: ua.news Максим Степанов розповів про ситуацію з пандемією в Україні

Причиною поліпшення ситуації стало виконання протиепідемічних заходів. Карантин вихідного дня спрацював, зазначив Максим Степанов.

В Україні кількість хворих на коронавірус COVID-19 з 30 листопада по 6 грудня скоротилася в порівнянні з попереднім тижнем приблизно на 7,5 тисячі. Це перше зниження тижневого приросту з серпня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ході прес-брифінгу в понеділок, 7 грудня.

«За попередній тиждень захворіли 89,322 тисяч осіб. Починаючи з кінця серпня, ми вперше отримали скорочення кількості захворілих в порівнянні з попереднім тижнем. З 23 по 29 листопада було 96,936 тисяч хворих, за тиждень з 30 листопада по 6 грудня — 89,322 тисяч хворих, що майже на 7,5 тисяч менше», — сказав Степанов.

При цьому, за його словами, кількість тестувань, як і минулого тижня, склала 279 тисяч.

«За тиждень госпіталізовано 10,1 тисяч осіб, минулого тижня — 11,606 тисяч осіб, тобто на 1,5 тисячі осіб менше. Причиною стало виконання протиепідемічних заходів. Це ще одне підтвердження того, що карантин вихідного дня спрацював, і це ми бачимо за цифрами. Так, ми не отримали максимальний ефект (зниження кількості хворих на 20% — ред.), але ми отримали скорочення динаміки», — додав Степанов.

Нагадаємо, в Україні третій день падає приріст COVID-19. За останні 24 години зафіксовано 8 641 новий випадок захворювання на коронавірус. Померли 145 пацієнтів, а видужали — 5 123.

Джерело

Залишити коментар