Image default

МОЗ відправило в регіони швидкі тести на COVID

Фото: Синьхуа МОЗ планує проведення тестування таким методом щонайменше 1 млн тестувань на місяць

В області України відправили 260 тисяч швидких тестів на антиген до коронавірусу. Тепер сімейні лікарі зможуть провести тестування.

В Україні ввели скринінгове обстеження з використанням швидких тестів на визначення антигену SARS-CoV-2. Вже отримали 260 тисяч швидких тестів. Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Наступної середи, за його словами, в Україну доставлять ще 1,5 млн тестів. МОЗ планує проведення тестування таким методом щонайменше 1 млн тестувань на місяць.

«Уже отримано понад 260 тисяч швидких тестів, які введені в Україні і були відправлені по регіонах країни», — заявив він.

Тепер, за його словами, тестами на антиген до коронавірусу для діагностування COVID-19 у пацієнтів забезпечать сімейних лікарів.

«Ми змінили алгоритм, надали фінансування на сімейних лікарів. Зараз ми хочемо, щоб у всіх сімейних лікарів були присутні тести на антиген, щоб вони могли зробити відповідне дослідження», — сказав Степанов.

За його словами, відповідна робота повинна бути налагоджена до 23 грудня.

Раніше сьогодні Степанов заявив, що в Україні змінили алгоритм тестування на COVID. Тепер робити тест будуть і людям, у яких є ознаки гострої респіраторної вірусної інфекції, повідомив глава МОЗ.

Джерело

Залишити коментар