Image default

МОЗ про COVID-19: ситуація залишається напруженою

Фото: пресс-служба Слуги народа За минулий тиждень було виявлено 96 936 нових випадків COVID-19

В Україні постійно збільшується кількість інфікованих коронавірусом, яких необхідно госпіталізувати, повідомив глава МОЗ.

Ситуація з поширенням коронавірусу в Україні залишається напруженою. Про це на брифінгу в понеділок, 30 листопада, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, за минулий тиждень в країні зафіксували майже на 7 тисяч більше нових випадків COVID-19, ніж тижнем раніше.

Так, за минулий тиждень було виявлено 96 936 нових випадків COVID-19. Тижнем раніше заразилися рівно 90 тисяч осіб. Крім цього, продовжує збільшуватися кількість госпіталізацій — за минулий до лікарні потрапили 11 606 осіб, тижнем раніше 10 597.

«Ситуація залишається досить напруженою. Збільшується кількість хворих і як наслідок збільшується кількість людей, які госпіталізуються в наші лікарні», — заявив Степанов.

Раніше повідомлялося, що в Україні зафіксували різкий спад кількості заражених COVID-19. Вперше за два тижні в Україні зафіксували менш ніж 10 тисяч нових випадків коронавірусу.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар