Image default

Місія МВФ розпочала роботу в Україні для перегляду угоди stand-by

В Україні почала роботу місія МВФ Фото з відкритих джерел

У Національному банку запевнили про готовність України до роботи з валютним фондом

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) 21 грудня розпочала свою роботу в Україні для перегляду угоди співпраці stand-by. Про це повідомив голова Національного банку Кирило Шевченко у Facebook.

За його словами, через пандемію коронавірусу COVID-19 місія працюватиме у форматі онлайн-зв’зяку. 

«Спільно з колегами з Офісу Президента та Кабінету Міністрів сьогодні обговорюємо основні економічні події з часу затвердження програми МВФ у червні та ключові питання її першого перегляду. Національний банк України продовжує обраний курс на режим інфляційного таргетування, гнучкий валютний курс, покращення корпоративного управління та зниження рівня непрацюючих кредитів. Отже, до роботи з місією МВФ ми готові», — зазначив Шевченко.  

Новини за темою: Співпраця з МВФ та бізнес-інвестиції: Зеленський назвав ключові економічні завдання на 2021 рік

Цього тижня українські представники планують провести низку зустрічей з експертами МВФ. Крім цього, робота місії продовжиться у січні 2021 року. 

Голова НБУ Кирило Шевченко запевнив, що реалізація програми stand-by дозволить Україні забезпечувати макроекономічну стабільність для «впевненого та безперервного відновлення української економіки».

Новини за темою: У Мінфіні розповіли, що саме змінили у проєкті держбюджету на вимогу МВФ

Нагадаємо, нещодавно прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна отримає черговий транш від Міжнародного валютного фонду наприкінці зими або у березні 2021 року. 

Джерело

Залишити коментар