Image default

Місцеві вибори на Донбасі в березні цього року неможливі, – ЦВК

Фото з відкритих джерел

Однією із причин відсутності виборів називають обстріли

Місцеві вибори на окремих територіях Донецької та Луганської областей у березні цього року провести неможливо через відсутність належної безпеки виборців. Про це повідомила пресслужба Центральної виборчої комісії.

Зазначається, що на Донбасі існує більша ймовірність терористичної загрози, ніж на іншій території України. «Наразі фіксуються обстріли підконтрольної українській владі території з боку збройних формувань Російської Федерації та її найманців. До того ж на окремих територіях області існує більша ймовірність терористичної загрози, ніж на іншій території держави. Тому неможливо забезпечити належну безпеку громадян та уникнути терористичної загрози під час організації та проведення перших місцевих виборів 28 березня цього року», – йдеться в повідомленні.

При цьому в ЦВК повідомили про контроль питання проведення виборів. «Щойно отримаємо позитивні висновки компетентних органів, одразу вживатимемо всіх необхідних заходів у межах компетенції задля призначення та організації підготовки та проведення виборів на цих територіях», – написали в пресслужбі.

Новини за темою: У Львові за фальсифікацію і підробку виборчої документації судитимуть десятьох членів ДВК

Нагадаємо, в листопаді президент України Володимир Зеленський заявив, що запропонований українською стороною в ТКГ «План дій по Донбасу» дає можливість провести вибори в ОРДЛО навесні. Тоді очільник держави додав, що для проведення голосування необхідно забезпечити безпеку.

Джерело

Залишити коментар