Image default

Міноборони сподівається отримати план дій щодо членства України в НАТО у 2021 році

Андрій Таран Міністерство оборони України

Андрій Таран нагадав, що курс України на членство у НАТО закріплений у Конституції

Міністерство оборони сподівається, що рішення про надання Україні плану дій щодо членства в НАТО може бути прийняте на саміті Альянсу у 2021 році. Про це на пресконференції повідомив міністр оборони Андрій Таран, передає пресслужба Міністерства.

«Ми сподіватимемось на вашу всебічну підтримку щодо прийняття такого рішення на наступному Саміті НАТО у 2021 році. Це стане практичним кроком та демонстрацією відданості рішенням Бухарестського саміту 2008 року», — зазначив Андрій Таран, звертаючись до послів та військових аташе країн НАТО і представників Офісу НАТО в Україні. 

Міністр оборони нагадав, що курс України на членство у НАТО закріплений у Конституції, а прагнення отримати план дій щодо членства — у нещодавно ухваленій Стратегії нацбезпеки. 

Новини за темою: Україна може йти до НАТО і без ПДЧ, — Кулеба

«Ми віримо, що для НАТО було б правильним рішення про членство в Альянсі України та Грузії. Наші країни мають багато спільного. Це пострадянські республіки, це країни, котрі зазнали агресії з боку Росії. З нашої точки зору, потенційне членство в НАТО України та Грузії матиме суттєвий вплив на євроатлантичну безпеку та стабільність, зокрема, у Чорноморському регіоні», — зазначив міністр. 

Окрім цього, Андрій Таран додав, що українське партнерство з НАТО особливо важливе для протидії агресивній політиці Росії, яка є викликом для міжнародного миру та безпеки. 

Новини за темою: У Міноборони анонсували наступний етап оборонної реформи

Раніше повідомлялося, що Міністерство оборони України в перший раз провело закупівлю військових товарів через Агенцію НАТО з підтримки і постачання (NATO Support and Procurement Agency — NSPA). 

Источник

Залишити коментар