Image default

Міністри – «временщики», тож і рішення ухвалюють на коротку перспективу, – Решмеділова

Телеканал ZIK

Докорінних змін у Кабміні не відбудеться, переконана політолог

Міністри чинного складу Кабінету міністрів України розуміють, що вони на посадах перебуватимуть недовго, що вони є тимчасовцями, тож і рішення ухвалюють на коротку перспективу. Новий або оновлений Кабмін має прийти на засадах більш стабільної конструкції.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявила політолог, аналітик Фонду громадської дипломатії Олександра Решмеділова.

Експерт прокоментувала імовірність кадрових ротацій в уряді, зауваживши, що докорінних змін в Кабміні не відбудеться.

«Тим паче, ми не бачимо можливості у прем’єр-міністра взагалі формувати свою команду. Це таке управління збірною, і така буде, скоріш за все, еклектична конструкція з урахуванням різних груп впливу», – зазначила Олександра Решмеділова.

Політолог зауважила, що зараз проблемою у будь-яких кадрових ротаціях може стати те, що гарантувати голоси за відставку певного міністра можна, а ось гарантовано знайти голоси на підтримку нових міністрів буде важко або й проблематично.

Олександра Решмеділова додала, що і самі члени Кабміну розуміють, що перебуватимуть на посадах недовго, тож і їхні рішення є сумнівними та такими, які спрямовані на коротку перспективу.

«Мені здається, що і, в більшій мірі, і рішення такі приймають ці міністри, бо вони відчувають , що вони ненадовго, не на постійно і не їм впроваджувати. Умовно, такі «временщики», тому вони приймають рішення якісь на коротку перспективу, достатньо такі сумнівні. Мені здається, що новий або оновлений Кабмін має прийти на засадах більш стабільної конструкції, умовно, давайте залишимо ось таку конфігурацію і дамо їй змогу впровадити те, про що вони обіцяють, тому що вони, коли навіть декларують певні моменти, розуміють, що їм їх не впроваджувати. Відповідальності немає, звітності немає. Навіть програма уряду показала, що курс, який пропонував, якщо так можна сказати, Денис Шмигаль і цей Кабмін, не знайшов підтримки у парламенті», – сказала Олександра Решмеділова.

Новини за темою: Уряд має піти у відставку у повному складі, – Микола Катеринчук

Нагадаємо, один із поінформованих членів уряду повідомив виданню «Українська правда», що заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко пропонує призначати чинного голову «Укравтодору» Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури замість Владислава Криклія.

Згодом у Міністерстві інфраструктури заперечили інформацію про ймовірне звільнення міністра Владислава Криклія та заявили, що «не коментують чутки».

Додамо, нещодавно міністр інфраструктури України Владислав Криклій опинився в епіцентрі скандалу.

Источник

Залишити коментар