Image default

Міністр розповів, чи зупинять транспорт в разі повного локдауну

В Україні не планується обмежувати рух транспорту

У разі тотального карантину рух транспорту не обмежуватимуть, повідомив глава Мінінфраструктури.

Під час консультацій щодо введення більш жорсткого карантину питання закриття транспорту не піднімається. Про це в ефірі Сніданку з 1+1 розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Навіть в тих країнах, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей, транспорт залишався працювати. Це артерія в першу чергу для економіки. Інакше важко ділову активність підтримувати. Я буду наполягати, щоб транспорт залишався робочим», — сказав Криклій.

Він уточнив, що не планується обмежувати будь-який транспорт: міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення і залізниця працюватимуть. Внутрішні перельоти скасовувати також не будуть. Що стосується міжнародного авіасполучення, то слід враховувати ситуацію в іншій країні.

«Окремі випадки можливі, але вони не розглядалися. Тривають консультації щодо запровадження більш жорсткого карантину, але фінальних дат немає», — наголосив Криклій.

Він також додав, що потрібно виходити з раціонального підходу, і люди будуть пересуватися на громадському транспорті в основному з бізнес-потреб.

Нагадаємо, три дні тому глава правлячої фракції заявив, що поки немає жодних передумов для негайного введення локдауну. В першу чергу, наголосив він, йдеться про ліжко-місця і темпи поширення хвороби.

Соцмережі зреагували на «інтелектуальний локдаун»

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар