Image default

Мільйонні збитки: у Києві проходять обшуки в КП з обслуговування житлового фонду

Фото: kyiv.gp.gov.ua Проводяться обшуки в комунальному підприємстві Києва

Під час обшуку виявлено та вилучено документи про проведення тендерної закупівлі та фінансово-господарських взаємовідносин.

Правоохоронці проводять обшуки в службових приміщеннях комунального підприємства Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва. Про це у вівторок, 5 жовтня, повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

Зазначається, що обшуки проходять в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовими особами КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва за результатами проведення конкурсних торгів, безпідставно надано перевагу підконтрольним підприємствам, і на підставі укладених договорів перераховані на їхні рахунки бюджетні кошти за роботи з реконструкції системи теплопостачання, які виконувалися за завищеними цінами і не в повному обсязі.

Зазначені дії спричинили збитки територіальній громаді на суму понад два млн гривень.

Під час обшуку виявлено та вилучено документи про проведення тендерної закупівлі та фінансово-господарських взаємовідносин комунального підприємства з приватним товариством. За вилученими документами будуть призначені експертизи.

Слідство триває.

Як повідомлялося раніше, в Києві в службових приміщеннях комунального підприємства з утримання зелених насаджень Голосіївського району проходять обшуки.

У Житлоінвестбуді пройшли обшуки у справі про розкрадання на закупівлі ліфтів

Джерело

Залишити коментар