Image default

Michelin вибачився за «російський» борщ і виправив реліз гастрогіду по Москві, – Посольство України

Український борщ готуватимуть міністри Shutterstock

Українські дипломати запросили французів зробити гід по київським ресторанам

Компанія Groupe Michelin принесла вибачення за те, що назвала борщ «російською» стравою в гастрогіді по московським ресторанам. Про це повідомила пресслужба Посольства України у Франції в Фейсбук.

Зазначається, що після розмов представників Посольства із Michelin, гід по Москві виправили. «Первинну версію пресрелізу, у якій йшлося про «емблематичні національні перші страви російської кухні — борщ та рассольнік», після звернення Посольства виправлено. Тепер «на кулінарній сцені в Росії пропонують овочеві та пряні страви, які цінують гурмани, зокрема, розсольник, а також борщ у його можливих формах та варіаціях», – повідомили в дипвідомстві.

Водночас у Посольстві України анонсували роботу над гідом по українській столиці. «Від зради до позитиву: розпочинаємо роботу над Мішленівським гастрономічним гідом по київських ресторанах. У Groupe Michelin з ентузіазмом сприйняли цю ідею, а особливо, запрошення завітати до України і скуштувати автентичного українського борщу. Щоб зняти всі питання. Борщ наш!» – йдеться в дописі.

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація, що інспектори міжнародного путівника по ресторанах «Гід Michelin» перебувають у Москві для дослідження російської кухні та приписали до неї український борщ. У Michelin на обурення в соцмережах відповіли, що в Москві борщ вважається фірмовою стравою в багатьох ресторанах.

Новини за темою: Приготування борщу увійде до культурної спадщини України

Раніше повідомлялося, що чотири українські міністри взяли участь у змаганні з приготування кращого борщу. Захід відбувся на підтримку внесення елементу «Культура приготування борщу» до переліку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Джерело

Залишити коментар