Image default

Ми зганьбилися на увесь світ, – експерт про скандал через COVID-тест міністра Криклія

Владислав Криклій Міністерство інфраструктури України

Через такі ситуації Україна втрачає обличчя у світі, застеріг Юрій Дудкін

Через скандал щодо COVID-тесту міністра інфраструктури Владислава Криклія під час поїздки у Казахстан Україна зазнала ганьби на увесь світ.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний експерт Юрій Дудкін.

Експерт, коментуючи скандал за участю міністра інфраструктури Владислава Криклія і посла України в Республіці Казахстан Петра Врублевського через нібито фальшиві довідки про відсутність COVID-19 напередодні зустрічі з прем’єр-міністром Казахстану Аскаром Маміним, зауважив, що така поїздка міністра і всі її нюанси мали бути на контролі в очільника українського уряду.

«Що у нас виходить: ми зганьбилися на весь світ, я не побоюся цього слова. Ну, вже на Південно-Східну Азію це точно. Ми продемонстрували те, що в нашому уряді є відверті шахраї, тобто вони підробляють документи і їдуть за кордон, демонструючи ці підробки. Це про що говорить? Про те, що керівництво держави таке ж, такі ж шахраї, тобто вони недоговороспроможні, і з ними дуже небезпечно підписувати взагалі якісь домовленості», – зазначив Юрій Дудкін.

Новини за темою: У Казахстані побудують завод з виробництва російської вакцини від COVID-19

Експерт наголосив, що через такі ситуації Україна втрачає обличчя у світі. На його думку, міністра за такий проступок слід було негайно відправити у відставку, оскільки не може бути нічого вище, аніж збереження добросусідських відносин із державами.

Як повідомляли, Казахстан не підтвердив зустріч з членами української делегації – міністром інфраструктури Владиславом Криклієм і послом України в Республіці Казахстан Петром Врублевським через нібито фальшиві довідки про відсутність COVID-19.

Раніше президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк повідомляв, що в Україні повністю відсутня система контролю якості за ПЛР-тестами для виявлення хворих на коронавірус.

Источник

Залишити коментар