Image default

Медведчук: Заяви посольства США про те, які вакцини купувати Україні, – це елемент зовнішнього управління

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Заяви посольства США про те, які вакцини треба купувати Україні, є елементом зовнішнього управління нашою країною.

Про це голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук заявив в інтерв’ю українським телеканалам.

«На початку жовтня я на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним попросив з урахуванням того, що в серпні місяці була зареєстрована перша в світі, підкреслюю, вакцина «Супутник V», створити умови для придбання цієї вакцини в Україні для вакцинації українських громадян. І він пішов на це. Більш того, було опрацьовано це питання, були відповідні дзвінки, вивчалися можливості. Він сказав — так, ми це можемо зробити, якщо офіційні органи, дійсно, на це підуть, якщо вона буде у встановленому законному порядку в Україні зареєстрована, ми можемо це зробити. Але, як ви знаєте, минуло більше двох місяців… Міністр охорони здоров’я, який в одному з ефірів заявив – ну, звичайно, ми розглядаємо будь-які вакцини, в тому числі і російську, – через кілька днів він відвідав (мабуть, випадково) посольство США. І тимчасовий повірений у справах США в Україні заявила, я підкреслюю, не міністр охорони здоров’я, а саме вона заявила, що Україна не купуватиме російську вакцину. Але це більш ніж говорить і про зовнішнє управління, і, на жаль мій, про колоніальний статус нашої країни, і про багато іншого», — сказав Віктор Медведчук.

Новини за темою: Україна має потужності для виробництва російської вакцини від коронавірусу, — Медведчук за підсумками переговорів із розробниками «Супутника V»

Парламентар продовжив: «…Було багато критики, було багато розмов, і я подумав, що, мабуть, придбати вакцину «Супутник V» для порятунку життя і здоров’я наших громадян не вийде. Не вийде, виходячи з політичних поглядів, політично мотивованих поглядів керівництва України. Не вийде тому, що сьогодні влада займає позицію угодну у форматі зовнішнього управління».

Політик акцентував, що після звернень багатьох структур, організацій, тисяч людей виникла інша ініціатива – про те, щоб отримати в РФ технологію і налагодити виробництво цієї вакцини в Україні.

Нагадаємо, народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Ренат Кузьмін заявляв, що чинна українська влада навмисно ігнорує тему постачання і виробництва на території України російської вакцини від коронавірусу через корупційний, комерційний інтерес.

Джерело

Залишити коментар