Image default

Медведчук: У системі охорони здоров’я треба все кардинально і стратегічно змінювати

Народний депутат Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

У системі охорони здоров’я України потрібно все кардинально і стратегічно змінювати. Про це в інтерв’ю українським телеканалам заявив голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук.

«Ми спостерігаємо картину, це навіть не враховуючи того, в якому стані знаходиться сьогодні система охорони здоров’я, лікарні, медпрепарати, з яким жахом стикаються не просто люди, а лікарі, і як вони забезпечені всім необхідним, щоб допомогти людям, це навіть не звертаючи уваги на це, просто жахлива, провальна ситуація охорони здоров’я, яка дійсно повинна бути на сьогоднішній день — я навіть не вживаю це слово «реформована», тому що вже скоро плюватися будуть від цього слова, але кардинально і стратегічно треба все змінювати, починаючи від міністра і закінчуючи за системою управління галуззю в Україні», – зазначив політик, коментуючи ситуацію, яка нині склалася у лікуванні коронавірусу.

При цьому, на думку Медведчука, локдауни, які запроваджуються в країні — це спроби продемонструвати, що влада щось робить. «Влада щось робить, не більше. Але насправді ми бачимо те, що влада нічого не робить, і, найголовніше і найстрашніше, що влада не збирається нічого робити. Ось це викликає не просто здивування — це викликає обурення і має бути об’єктивно оцінено нашими людьми», — резюмував Медведчук.

За словами політика, на темі локдауну в Україні нині відбуваються спекуляції. «Спочатку «ми ось зараз оголосимо», потім «ми пізніше оголосимо», потім ось це «пізніше» потрапило на свята – «ну ладно, бог з ним, давайте після свят». Якщо працюватиме транспорт — залізничний, міський, — якщо працюватимуть готелі, якщо працюватимуть ресторани — а тоді хто працювати не буде? І тоді в чому суть цих карантинних заходів, обмеження спілкування людей і тим самим вибудовування ось цього штучного бар’єру для поширення захворювання?» — каже Медведчук.

Глава політради вважає, що влада просто піариться, а в цей час кількість хворих на коронавірус може зростати. «Я вам скажу: все дуже просто. Це ж черговий піар влади. «Давайте ось ми зробили з цим, ось ми карантин тоді оголосили — ми стримали». Ну, як ми стримали — я вже вам розповів, так? Щодо початку жовтня було 100-110 померлих, на превеликий жаль, сьогодні це 260-280, і не дай бог ця цифра буде рости», – висловився політик.

Також Медведчук зазначив, що ніхто не розповів про ефективність «карантину вихідного дня».

Новини за темою: Медведчук: Питання виробництва вакцини від коронавірусу в Україні залежить виключно від бажання влади України захистити громадян

Нагадаємо, нещодавно Віктор Медведчук заявив, що в Україні на сьогодні є можливість виробляти до 700 000 доз вакцини на місяць. Тоді політик уточнив, що для цього необхідно пройти всю реєстрацію у відповідних державних органах і отримати дозволи.

Джерело

Залишити коментар