Image default

Медведчук: У ОПЗЖ є конкретний план з економічного відродження України

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» має конкретний план з економічного відродження України. Про це в інтерв’ю українським телеканалам заявив голова політради партії, народний депутат України Віктор Медведчук.

«Ми запропонували зміни, радикальні зміни економічного курсу. Ми запропонували зміни податкового законодавства, воно повинно бути стимулюючим. Ми запропонували зміни, необхідність реструктуризації боргів, не повинні ми, перебуваючи в цій вкрай гнітючій економічній та соціальній ситуації сьогодні виплавити борги, як годинник. Ми — країна, яка заслуговує і має право поставити питання про реструктуризацію», – сказав Медведчук.

У той же час Медведчук вважає, що голосувати за проєкт бюджету на наступний рік – це злочин, і «Опозиційна платформа – За життя» не буде підтримувати цей документ. Політик переконаний у продовженні знищення економічної та соціальної сфер України у разі прийняття нинішнього проєкту бюджету. У свою чергу, ОПЗЖ запропонувала кілька кроків для підвищення доходів держави в наступному році.

«Ми запропонували не видаткову частину (куди витратити гроші), ми запропонували, як наповнити дохідну частину бюджету. Як збільшити ВВП від 2,6 до 4% — тобто знайти ще 136 мільярдів гривень. За рахунок чого? Зняти економічну блокаду Донбасу. По-перше, це фундамент мирного врегулювання, по-друге, це можливості індустріального потенціалу, який ще залишається в Донецькій і Луганській області на неконтрольовані територіях, задіяти в загальних промислових виробничих індустріальних процесах економіки України», — вважає Медведчук.

Також політик підкреслив, що за останні роки державний борг України зріс на 300%, тому було поставлено питання оподаткування, що використовувалося раніше. Йдеться про те, що в 2002-2004 роках, коли Медведчук очолював Адміністрацію президента, економічна політика вироблялася главою держави Леонідом Кучмою і розроблялася саме в адміністрації. Тоді був запропонований шлях по деталізації економіки і бізнесу. За цей період вдалося вивести з тіні 8-9% економіки, що в підсумку призвело до рекорду в Європі по зростанню ВВП.

«Це ми запропонували! Зробіть це — і ви отримаєте додатково сотні мільярдів. Це шлях для розвитку економіки. Це шлях для забезпечення соціальної сфери. А у відповідь – тиша. І звичайно ж, ми не будемо голосувати за цей бюджет, і звичайно, цей бюджет знищує країну. Знищує сьогодні рівень добробуту наших громадян, наших людей! Але це у нас викликає тільки жаль. А розуміння людей обов’язково має прийти. І я сподіваюся, що це розуміння буде не в далекій перспективі, а все-таки в найближчому майбутньому», – резюмував Медведчук.

Новини за темою: Медведчук: Безпека російської вакцини від коронавірусу вже перевірена – вона безпечна

Раніше повідомлялося, що Віктор Медведчук заявив про перемогу «Опозиційної платформи — За життя» в шести регіонах на місцевих виборах як про результат діяльності політсили та партійних організацій на місцях. За словами політика, представники Партії цілеспрямовано вели боротьбу за популяризацію ідей і програм, з якими політсила йшла на парламентські та місцеві вибори.

Джерело

Залишити коментар