Image default

Медведчук: Влада Зеленського нічого не робить для того, щоб повернути утримуваних осіб з території ОРДЛО

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Влада президента України Володимира Зеленського нічого не робить для того, щоб повернути утримуваних осіб з території ОРДЛО.

Про це голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат України Віктор Медведчук заявив в інтерв’ю українським телеканалам, відповідаючи на запитання про те, яка ймовірність, що обмін утримуваними особами відбудеться до кінця року.

«Ви знаєте, виходячи з думки тієї сторони, я прочитав повідомлення кілька днів тому представників Луганська і Донецька, вони заявили, що такого обміну не буде з вини української сторони. Як до цього ставитися – я не знаю, але така інформація є. Якщо є така інформація або така точка зору тієї сторони – то відповідь на ваше запитання, на жаль, прямолінійна, не на користь сьогодні українських громадян, які, на жаль, перебувають там і повинні повернутися. Я думаю, що і в цьому питанні влада Зеленського нічого не робить для того, щоб повернути цих громадян. Принаймні, я можу про це судити і давати об’єктивну оцінку, тому що довгі роки сам займався цим питанням, і мені вдавалося звільняти людей з одного і з іншого боку, і цих людей було дуже багато – сотні людей, які повернулися додому, в сім’ї і до рідних, чого не відбувається сьогодні при владі Зеленського», – сказав Віктор Медведчук.

Новини за темою: В ОРДО вважають неможливим обмін утримуваними особами з Києвом до кінця року

Як повідомляли раніше, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявляв, що процес обміну утримуваними особами зараз заблокований, однак залишається надія.

Джерело

Залишити коментар