Image default

Медведчук: Влада Зеленського, яка продовжує політику підтримки неонацистських угруповань, повинна відправитися на звалище історії

«Опозиційна платформа — За життя»

Влада президента Володимира Зеленського, що продовжує політику підтримки неонацистських угруповань, повинна відправитися на звалище історії. Про це йдеться в заяві голови політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народного депутата Віктора Медведчука.

Наводимо її текст дослівно:

Незважаючи на пандемію коронавірусу і серйозні економічні проблеми, влада Зеленського знаходить гроші для фінансування через Міністерство молоді та спорту десятків соціально небезпечних проектів радикалів, їх військово-тренувальних таборів для молодих людей нібито «в ім’я патріотичного виховання, подальшого розвитку національної самосвідомості і духовності».

Ультраправі угруповання, такі як «Молодіжний національний конгрес», «Рух опору капітуляції» та інші, в рамках проектів, подібних польовий грі «Гурби-Антонівці», семінарів типу «Курс вільних людей», зібрань «Повстанська варта», Insurgent Fire та інших використовують гроші українських платників податків для залучення і радикалізації молоді, промивання мізків. Радикали відкрито пишуть на своїх веб-сайтах, що уряд фінансує мережу регіональних таборів типу «Підпілля», «Коловрат», «Лісоня» та інших, де, за інформацією ЗМІ, молоді системно прищеплюється прихильність до ультранаціоналізму і фашизму. За відсутності будь-якого контролю з боку держави молодих людей навчають володінню зброєю і потім активно залучають до націоналістичних акцій.

Влада своєю бездіяльністю і потуранням фактично визнає прийнятними цинічні побиття, звірячі розправи радикалів з представниками опозиційних по відношенню до них політичних партій і журналістами, а фінансуванням подібних акцій створює живильне середовище для розвитку радикалізму, русофобії і нетерпимості.
Нещодавно Лондонський Центр протидії цифровій ненависті (Center for Countering Digital Hate, CCDH), британські видання Тһе Gardian і The Observer також із стурбованістю повідомляли, що українські ультраправі батальйон «Азов» і Mizanthropic Division займаються вербуванням молодих радикалів в Європі для участі в акціях в Україні. «Азов» запрошує на тренування в свої воєнізовані табори і членів Американської екстремістської організації Rise Above. А українська влада не просто закриває очі на тренувальні табори націонал-радикалів на території країни ‒ вона доклала руку до фінансування подібних заходів.

Причому це не звичайне головотяпство, як можна було б припустити, знаючи кричущий непрофесіоналізм нашої влади, а системна політика. 18 листопада 2020 року на комітеті Генасамблеї ООН 122 державами була прийнята резолюція про боротьбу з героїзацією нацизму, а Україна знову проголосувала проти.

Упевнений, що влада Зеленського, яка продовжує політику Порошенка і активно підтримує неонацистські угруповання, покриває злочини фашистського режиму, який був повалений в результаті нашої перемоги у Великій Вітчизняній війні, а тому заслуговує найсуворішого засудження і повинна бути відправлена на звалище історії слідом за своїми ідейними натхненниками.

Источник

Залишити коментар