Image default

Медведчук: Влада Угорщини проявила мужність, виступивши проти зовнішнього управління з боку США і Сороса

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Влада Угорщини проявила мужність, виступивши проти зовнішнього управління з боку США і мільярдера Джорджа Сороса. Про це йдеться в заяві голови політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народного депутата Віктора Медведчука.

Наводимо її  текст дослівно:

Цинічна спроба влади зазіхнути на незалежність Конституційного Суду, небажання виконувати його рішення, що вступили в законну силу, які не влаштували Президента України Зеленського, його оточення і їхніх західних господарів, у черговий раз показали, що зовнішнє управління Україною з боку США і нібито незалежних організацій, що діють в їхніх інтересах і в першу чергу орієнтуються на міжнародного спекулянта Джорджа Сороса, продовжує посилюватися.

Цей тиск викликаний не тільки непрофесіоналізмом та ігноруванням державних інтересів з боку української влади. Це відпрацьована система, яка ігнорує національний суверенітет і спрямована на продавлювання інтересів США по всьому світу.

Але Угорщина, захищаючи суверенітет своїх національних інституцій, при вирішенні гострих соціально-політичних проблем чинила відкритий опір спробам зовнішнього управління, а її прем’єр-міністр Віктор Орбан опублікував статтю, що розкриває механізм встановлення зовнішнього управління країною за допомогою грантових структур, контрольованих по всьому світу Джорджем Соросом.

Україна є країною, яка максимально демонструє свою готовність принижуватися перед США і Джорджем Соросом. Причому це стосується не тільки державних структур, а й націонал-радикальних організацій. Тому не дивна миттєва і агресивна реакція по відношенню до угорської меншини в Україні, завдяки якій влада не тільки отримала можливість продемонструвати Соросу свою угодливу готовність виконати брудну роботу, а й змогла вирішити свої вузькокорпоративні політичні завдання: обшуки у лідерів угорської громади і у фонді ім. Едмунда Егана, вторгнення в житло голови Товариства угорської культури Закарпаття Василя Брензовича. Все це спрямовано на те, щоб примусити одного з переможців виборів на Закарпатті, КМКС «Партію угорців України», увійти до складу кишенькової для влади більшості в обласній раді і виконувати вказівки Зеленського та його оточення, а не волю громадян, які обрали їх. ТУКЗ-КМКС заявило, що вважає це запланованою операцією, здійсненою на підставі сфабрикованих політичних звинувачень, метою якої є не тільки виключити діяльність угорських організацій, а й залякати угорців Закарпаття та їхніх керівників. Однак влада не думає, який при цьому удар завдається по міжнаціональній злагоді і миру в цьому історично унікальному регіоні, а також по відносинах з добрим сусідом України ‒ Угорщиною. Окремо варто відзначити активність націонал-радикалів, які прямо погрожували закарпатським угорцям.

Упевнений, що ці політичні махінатори, розпалювачі ненависті і ворожнечі, не відображають думки українського народу, який з повагою ставиться до Угорщини і представників угорського народу, які проживають на території України.

Найвищої оцінки заслуговує досвід лідерів Угорщини, які виступили проти зовнішнього управління, проти того, щоб політичні махінатори, такі як Сорос, привласнювали право одноосібно вирішувати долю цілих народів, ігноруючи їх традиції, інтереси і закони, щоб хтось вважав можливим організовувати геополітичний булінг цілих народів за їх вірність своїм традиціям та історичній пам’яті, в ім’я ефемерного «глобального відкритого суспільства», яке є черговою химерою, що приховує реальні політичні і бізнес-інтереси заокеанських маніпуляторів, стурбованих тільки посиленням свого впливу.

Сполучені Штати і використовувана ними «мережа Сороса», що здійснюють зовнішнє управління, намагаються контролювати все більше сфер життя нашої держави: не тільки економіку і політику, а й виховання наших дітей. Український народ цього ніколи не прийме. Ми повинні звільнити Україну від зовнішнього управління, відстояти нашу незалежність і суверенітет.

Источник

Залишити коментар