Image default

Медведчук: В Україні на сьогодні можливо виробляти до 700 тис. доз вакцини на місяць

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

В Україні на сьогодні є можливість виробляти до 700 000 доз вакцини на місяць. Про це глава політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат України Віктор Медведчук сказав під час зустрічі з Генеральним директором Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) Кирилом Дмитрієвим і директором НІЦЕМ ім. Н. Ф. Гамалії Олександром Гінцбургом.

«Виробництво вакцини від коронавірусу «Спутник V » на території України. Це дуже важлива і знакова подія для України. І, як я вже говорив, дійсно, на моє прохання до президента РФ Путіна Володимира Володимировича, він дав доручення попрацювати над цим питанням і викласти можливості виробництва вакцини в Україні», — сказав він.

За його словами, «сьогодні ми підводимо підсумки, і це рішення прийнято про те, що така можливість існує, виробничі потужності є, ви бачили відеоролик, відеоматеріал, який підтверджує можливість виробництва вакцини на території України на підприємстві «БіоЛік», місто Харків. Більш того, представники Російського фонду прямих інвестицій і центру Гамалії дали добро на можливість трансферу технології в Україну для виробництва, а також надання сировини у вигляді клітинної лінії для виробництва цієї вакцини».

«Зараз питання полягає в наступному, що це підприємство може почати виробництво вакцини як мінімум на експорт у треті країни, але наше головне завдання, моє головне завдання як представника України, який реалізує прохання тисяч наших громадян, організацій, громадських організацій, політичних сил в тому, щоб таке виробництво проводилося на території України в інтересах українських громадян», — вказав нардеп.

Медведчук уточнив, що «для цього необхідно пройти всю реєстрацію у відповідних державних органах і отримати такі дозволи».

«Як складеться історія з цим питанням, я можу сказати одне – наша політична сила зробить все, щоб виробництво в Україні вакцини «Спутник V» відбулася в інтересах наших громадян, в інтересах наших людей в Україні», — підсумував народний обранець.

Як повідомлялося раніше, генеральний директор Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) Кирило Дмитрієв, директор НІЦЕМ ім. Н. Ф. Гамалії Олександр Гінцбург і голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат України Віктор Медведчук провели зустріч, в ході якої обговорювалася можливість технологічного трансферу і запуску виробництва на території України російської вакцини «Спутник V» — першої в світі зареєстрованої вакцини проти коронавірусу.

Джерело

Залишити коментар