Image default

Медведчук про місцеві вибори: ОПЗЖ перемогла в шести регіонах, а «зелені» – тільки в чотирьох. Це оцінка людей партії влади

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» перемогла в шести регіонах, а представники «Слуги народу» — тільки в чотирьох. Це оцінка людей партії влади. Про це в інтерв’ю українським телеканалам заявив голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук.

«Дуже очевидною є карта, яка демонструвалася в багатьох ЗМІ. Якщо взяти карту результатів виборів до парламенту, липня 19-го року, де вся карта зелена, дві області сині – Луганська і Донецька, де перемогла ОПЗЖ, червона – Львівська, де переміг «Голос», і сьогоднішню карту, то в 6 регіонах перемогла наша партія, в п’яти регіонах партія Порошенка, і тільки в 4 перемогли зелені, очолювані Зеленським. Це теж результат і оцінка цієї влади. І я думаю, що ця оцінка, в негативному контексті для влади, буде наростати. Я, якраз, цього свідомо не хочу, а тому, що так є, і такі дії влади на іншу оцінку просто не заслуговують», – сказал Медведчук.

За словами політика, представники партії цілеспрямовано вели боротьбу за популяризацію ідей і програм, з якими політсила йшла на парламентські та місцеві вибори.

«Та перемога, яку ми отримали, а ми впевнені, що в цій ситуації ми перемогли, тому що наша партія набрала більшість голосів у відсотках, в шести регіонах України. Я нагадаю, що під час парламентських виборів ми перемогли в двох регіонах: Це Донецька і Луганська область, зараз додалося ще шість регіонів. Це свідчення того, що ми йдемо правильною дорогою. І наш шлях заслуговує на увагу і найголовніше, довіри наших громадян», — сказав Медведчук.

Медведчук підкреслює, що представники ОПЗЖ не тільки говорять, але і роблять. «І це ж не просто, тому що ми розумні, знаємо, або десь прочитали і намагаємося це продублювати для людей. Ми знаємо, як це зробити. Внесено десятки-сотні законопроєктів, з усіх цих питань, які я перерахував», — говорить голова політради.

На думку парламентарія, протягом періоду від парламентських до місцевих виборів люди побачили, повірили, і висловили свою довіру.

«А з приводу Кривого Рогу та інших міст, де ми теж боролися за посаду мера, це також резульат нашої діяльності, безпосередньої. Ми продемонстрували, що наш кандидат, не кандидат від олігарха і президента, незважаючи, що це батьківщина президента, а кандидат від партії, яка стоїть на сторожі ветеранів, в тому числі і ветеранів ВВВ, яка стоїть на сторожі всіх людей в питаннях захисту їхніх соціальних і економічних прав. Що цей кандидат заслуговує на перемогу і буде реалізовувати політику нашої партії, спрямовану в інтересах людей, а не в інтересах влади і окремих олігархів», – резюмував Медведчук.

Новини за темою: Медведчук: Безпека російської вакцини від коронавірусу вже перевірена – вона безпечна

Нагадаємо, нещодавно народний депутат Віктор Медведчук заявив, що дезінтеграція з Росією та країнами СНД призвела до структурної деградації та падіння експорту України. За його словами, недалекоглядність у виборі вектора економічної інтеграції України в результаті стала причиною краху економіки.

Джерело

Залишити коментар