Image default

Медведчук: Повний провал легенди про «демократію по-американськи», яку США цинічно намагаються нав’язати всьому світу

Віктор Медведчук

«Опозиційна платформа — За життя»

Чергова хвиля руйнівних, що призвели до смертей американських громадян, погромів в будівлі Конгресу США стала закономірним підсумком тієї політики, яку американська влада реалізує в різних куточках нашої планети: прагнення нав’язувати свою волю, неповагу до думки іншої сторони, насильство як вирішальний аргумент, приниження влади інших держав, виправдання радикалізму – все те, до чого США вдавалися, посилаючись на свою, нафантазовану і розпіарену ними ж роль «світоча демократії». Про це заявив голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

Він підкреслив, що акції протесту, викликані питанням про чесність минулих президентських виборів остаточно знімають з порядку денного питання, чи можуть США бути зразком демократії і еталоном державного управління.

«Ігри з громадською думкою, що підстьобуються і направляються маніпуляціями в соціальних мережах і пошукових системах блокуванням неугодних США політиків, створили потворне суспільство, яке заявляє про свою толерантність, але складається з невеликих груп, що ставлять свою унікальність, засновану на расовій, сексуальній або будь-якої ще ідентичності вище світу в країні і національної спільності; агресивно і цинічно нав’язує свій світогляд всім іншим. І саме таку модель суспільних відносин США успішно експортувало в Україну, що закономірно завершилося громадянським конфліктом, втратою суверенітету, територіальної цілісності, рекордним зубожінням і розколом у суспільстві», – зазначив політик.

На його думку, штурм Капітолію радикальними правими стоїть в одному ряду з недавніми підпалами поліцейських дільниць і масовими грабежами магазинів з боку радикальних лівих і разом символізують глибокий розкол в американському суспільстві, що накопичилися соціальні, расові, економічні проблеми. Показово, що кожен п’ятий американець виправдав штурм парламенту, як колись кожен третій виправдовував насильство в ході протестів за»расову справедливість».

«Люмпени в залі засідань парламенту, і конгресмени ховаються під лавками — ці картинки, що облетіли світ, вже для найбільш невиправних американофілів символізують втрату Сполученими Штатами морального права нав’язувати комусь свої рецепти політичного і соціально-економічного розвитку. Зовнішні Керуючі самі потребують кризового менеджменту», — заявив Медведчук.

Він переконаний, що правлячий в Україні режим, приведений до влади зі схвалення США, історично приречений, відмінно це розуміє і тому захоплюється «стійкістю Конгресу, найстарішого і найбільшого демократичного інституту у світі», поведінка якого змусила б побіліти від ганьби будь-якого з їхніх предків – піонерів Американського континенту. «Ганебною сценою» назвав те, що відбувається Британський прем’єр Борис Джонсон. Експрезидент США Джордж Буш провів паралель між своєю країною і банановою республікою. Але хіба не «бананову республіку» США намагалося зробити з України, коли у 2014-му радикали захоплювали урядові будівлі, зброю і брали участь у збройних зіткненнях з правоохоронними органами, і продовжує робити це сьогодні? Тоді ні Британські, ні американські політики не тільки не «висловлювали заклопотаності», а й активно підтримували антиурядові виступи, завдяки чому їм вдалося частково перетворити Україну на «бананову республіку». Такому принизливому становищу України необхідно покласти край!

«Всесилля радикалів, яких вигодували і виховали різні фонди і ЗМІ, що фінансуються за найактивнішої участі американського уряду, Конгресу, які таким чином прагнули утримати світове глобалістське лідерство, побудоване на грабежі і використанні інших країн. Хоча Конгрес був захоплений радикалами зовсім недавно, але, якщо судити по зовнішній політиці США, здається, що це сталося набагато раніше.

Шлях зовнішнього управління, який нав’язують нам Сполучені Штати, влада Порошенка-Зеленського, є неприйнятним для нашої країни, веде до зубожіння народу, громадянських конфліктів і державної катастрофи.

Тільки спираючись на наші традиції, прагнучи до взаєморозуміння і миру, що не залежить від гнівних окриків з Вашингтона, ми можемо побудувати свою, незалежну, суверенну і успішну Україну», – додав Медведчук.

 

Джерело

Залишити коментар