Image default

Медведчук пояснив, коли закінчаться світові клінічні випробування вакцини

Третій етап клінічних випробувань вакцини «Супутник V» на відміну від інших закінчується в березні 2021 року

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Третій етап клінічних випробувань вакцини «Супутник V» на відміну від інших закінчується в березні 2021 року. Інші ж вакцини від коронавірусу закінчать цей етап дослідження тільки в 2022-2023 роках. Про це журналістам у кулуарах Верховної Ради заявив голова політради «опозиційної платформи — за життя», народний депутат Віктор Медведчук.

«Щодо третьої фази клінічних випробувань вакцини. Сьогодні всі вакцини, які є відомими в світі і про які говорять, пишуть і якими вже почали вакцинування, знаходяться в третій стадії клінічних випробувань. Почнемо з тих, про які так багато говорять: Moderna або Moderna Biotech, спільне виробництво Німеччини та США. Ця вакцина проходить третю стадію клінічних випробувань, яка закінчиться в кінці 2022-го, на початку 2023 року. Вдумайтеся: в кінці 22-го, на початку 23-го. Pfizer — 2023 рік. Вакцина AstraZeneca-Британія. Її клінічна фаза випробувань, третя фаза, закінчиться в кінці 22 — го-початку 23-го. Третє: вакцина «Супутник V» закінчує третій етап клінічних випробувань у березні 2021 року. Масова вакцинація почалася з вакцини «Супутник-V», ефективність якої знаходиться в межах 91-95%. Більш того, вчора було повідомлення від інституту розробника цієї вакцини, центру Гамалія, про те, що в разі важких захворювань коронавірусом ця вакцина діє від можливості важких наслідків і важких захворювань на 100% ефективності. Це єдиний результат, який є сьогодні у світі серед усіх вакцин. Більш того, 95% ефективності на цьому етапі клінічних випробувань, в третій фазі, мають Moderna і Biotech, і в середньому 70% ефективності має AstraZeneca, що допускається ВООЗ, так як все, що понад 65%, може реалізовуватися в якості вакцини від тих чи інших захворювань», — зазначив політик.

«Це чергове свідчення обмеженості, дилетантства і непрофесіоналізму нашої влади, МОЗ, які демонструють ще раз, що вони виступають політично мотивовано в питаннях, де необхідно думати про життя і здоров’я наших людей, українських громадян. Цього не відбувається, і влада поводиться, як МОЗ, так і в цілому Зеленський і його команда, з питання вакцинації населення, злочинно», — додав політик.

Нагадаємо, 6 жовтня Віктор Медведчук зустрівся з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і поставив питання про можливість поставок вакцини «Супутник V», розробленої Національним дослідницьким центром епідеміології і мікробіології ім. Н. Ф. Гамалеї, на територію України для захисту життя і здоров’я українських громадян. На початку листопада Віктор Медведчук провів ще одну зустріч з президентом Російської Федерації в. Путіним, де озвучив прохання про виробництво вакцини » Супутник V «(підтверджена ефективність якої становить 95%) на території України.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Джерело

Залишити коментар