Image default

Медведчук: «Біолік» подав на реєстрацію в Україні вакцину «Супутник V» для її виробництва та вакцинації українських громадян

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Компанія «Біолік» подала на реєстрацію в Україні вакцину «Супутник V» для її виробництва та вакцинації українських громадян. Про це повідомив співголова політради «Опозиційної платформи — За життя», народний депутат Віктор Медведчук, передає пресслужба партії.

«30 грудня 2020 року харківська компанія «Біолік», яка є одним з лідерів фармацевтичної промисловості України і має достатні виробничі потужності і кваліфікований персонал для виробництва вакцини від COVID-19, звернулася в Міністерство охорони здоров’я України Державний експертний центр МОЗ із заявою про державну реєстрацію медичного препарату – вакцини від коронавірусу «Супутник V» для забезпечення вакцинації нею українських громадян», — заявив Медведчук. 

За словами політика, «Супутник V» є єдиною вакциною, розробник якої – Національний дослідницький центр епідеміології та мікробіології ім. Н. Ф. Гамалеї – на відміну від усіх інших розробників у світі, — дав дозвіл на трансферт технології та передачу українському підприємству клітинної лінії для виробництва вакцини. Таку передачу можна здійснити протягом двох тижнів, а організувати виробництво вакцини – в термін від 3 до 6 місяців.

Новини за темою: Медведчук: Третій етап клінічних випробувань вакцини «Супутник V» закінчується раніше всіх інших світових вакцин

Крім того, клінічні дослідження препарату були проведені на десятках тисяч добровольців і довели її безпеку і ефективність – більше 95%. Також був підтверджений той факт, що вона може використовуватися для осіб 18+, в тому числі і для людей старше 60 років. Зазначимо, вакцина була зареєстрована в РФ ще в серпні 2020 року,

«Застосування цієї вакцини вже схвалено в Сербії, Аргентині та Білорусі. «Супутник V» готуються виробляти в Південній Кореї, Китаї, Індії, Бразилії та Казахстані. Заявки на придбання цієї вакцини подали понад 50 країн світу», — сказав Віктор Медведчук. 

Новини за темою: У Білорусі розпочали вакцинацію населення російським «Супутником V»

Депутат також додав, що в результаті переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним, керівником Російського фонду прямих інвестицій Кирилом Дмитрієвим і директором НІЦЕМ ім. Н. Ф. Гамалеї Олександром Гінцбургом Україна отримає можливість самостійно виробляти вакцину від коронавірусу на початку 2021 року. Це допоможе стати незалежною країною в питанні протидії пандемії COVID-19.

«Відмова влади або будь-яке перешкоджання правовій процедурі реєстрації вакцини від COVID – 19 «Супутник V» в Україні свідчитиме про злочинний намір влади позбавити українських громадян права на отримання медичного захисту від коронавірусу — цієї чуми XXI століття.

Ми будемо послідовно захищати гарантоване Конституцією України право наших громадян на охорону здоров’я і домагатися притягнення до відповідальності тих, хто, виконуючи вимогу заокеанських господарів України, буде перешкоджати захисту життя і здоров’я українських громадян», — зазначив опозиційний політик. 

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук повідомляв, що відмова нинішньої влади від закупівель або виробництва вакцини «Супутник V» на території України говорить про те, що вона в питанні захисту населення від коронавірусу проводить абсолютно дилетантську і обмежену політику. 

Джерело

Залишити коментар