Image default

Лукашенко звинуватив Україну в планах «душити» Білорусь

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

За словами політика, про це свідчать дані з розмови очільників МЗС України та Німеччини

Олександр Лукашенко звинуватив Україну в намірі «душити» Білорусь, про що нібито свідчать відомості, які містяться у матеріалах Комітету державної безпеки країни. Про це він повідомив під час зустрічі з колективом однієї із лікарень Мінська, передає БЕЛТА.

За словами Лукашенка, такі плани в контексті введення санкцій проти Білорусі обговорювали міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та його німецький колега Гайко Маас. Крім того, політик вважає, що дипломати обговорювали обмеження, щоб паралізувати діяльність держави, бізнесу і виробництв у Білорусі.

«Їм-то що треба? Навіть росіяни на мене завжди ображалися: «Чому ти українців підтримуєш?». Прості люди до нас дуже добре ставляться, по-людськи, бо ми до них по-братськи ставилися. Але який цинізм: запізнюємося, треба швидше душити Білорусь», – сказав Лукашенко.

Також він знову заявив, що в Києві створено центр інформаційного впливу на Білорусь.

Водночас міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Twitter спростував слова Лукашенка про свою розмову з Маасом. «Жодних таких слів у наших розмовах з Гайко Маасом не лунало. Я принципово проти «душити» Білорусь, її бізнес і виробництво. Я навпаки за те, щоб дати Білорусі дихати вільно», – написав дипломат.

Новини за темою: Україна запровадить спецмито на імпорт сталевих виробів із Білорусі через «недружню торгівлю»

Нагадаємо, нещодавно Олександр Лукашенко заявив, що в Києві нібито діє центр американських спецслужб. За словами політика, такі центри в Україні та Польщі виявили білоруська та російська розвідки.

Джерело

Залишити коментар