Image default

Литва звернулася до Росії щодо фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір»

Теймур Абдуллаєв Фото з відкритих джерел

Вільнюс закликає Москву надати допомогу хворому на коронавірус Теймуру Абдуллаєву

Міністерство закордонних справ Литви звернулося до Росії із закликом надати хворому на COVID-19 фігуранту сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Теймуру Абдуллаєву належну медичну допомогу й допустити до нього адвокатів. Про це повідомила пресслужба МЗС Литви у Twitter.

У дипвідомстві наголосили на необхідності звільнення Росією всіх затриманих українців. «Дуже тривожна новина про поводження з незаконно затриманим Росією громадянином України Теймуром Абдуллаєвим. Ми закликаємо Росію дотримуватися міжнародного закону, надати йому необхідну медичну допомогу, забезпечити доступ до адвокатів і українських консулів, а також звільнити всіх незаконно затриманих громадян України», – йдеться в дописі.

Як повідомляє «Радіо Свобода», мати Теймура Абдуллаєва заявила, що її сина знову помістили в штрафний ізолятор, хоча 27 листопада мав завершитися термін його перебування в ШІЗО. Загалом ростовський суд призначив чоловікові 16,5 років колонії.

Новини за темою: Російський «Меморіал» визнав політв’язнями ще чотирьох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір»

Нагадаємо, нещодавно Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку із засудженням трьох громадян України у справі «Хізб ут-Тахрір». Їх засудили до позбавлення волі від 12 до 17 років через причетність до «терористичної діяльності».

Джерело

Залишити коментар