Image default

«Лише одне питання»: У МЗС розповіли, що обговорюватимуть на саміті Кримської платформи

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба МЗС України

Питання стосуватиметься відновлення юрисдикції України на півострові

На порядок денний майбутньої Кримської платформи буде винесено одне питання, яке стосуватимуться виходу Росії з окупованого півострову. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю «Обозревателю». 

Також очільник МЗС заявив, що українська сторона не заперечуватиме, якщо Російська Федерація вирішить взяти участь у саміті Кримської платформи. Кулеба наголосив, що необхідно забезпечити переговорний процес.

Новини за темою: Україна запросить Росію до участі в Кримському саміті, – Джапарова

«В порядку денному переговорів буде тільки одне питання — модальність виходу Росії з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь і відновлення суверенітету та юрисдикції України на цій території. Жодних інших питань ми з ними обговорювати не будемо», — пояснив Дмитро Кулеба.

Новини за темою: Кулеба: Тема Криму має бути пекельною для Росії, і ми її такою зробимо

Нагадаємо, нещодавно Дмитро Кулеба повідомив, що запуск Кримської платформи відбудеться у Києві на саміті 2021 року, на якому зберуться лідери інших країн та представники міжнародних організацій. Міністр переконаний, що це об’єднає держави та інших, недержавних гравців, які повинні будуть спрямувати свої зусилля на деокупацію півострова.

 

Джерело

Залишити коментар