Image default

Ляшко: У серпні в Україні ввели 3,2 млн COVID-доз

Вакцинація в Україні

В Україну завезено 19,2 млн доз вакцин проти COVID-19, і поставки препарату триватимуть.

В Україні з початку серпня в Україні введено близько 3,2 млн доз вакцин проти коронавірусу. Свята знизили темп вакцинації. Про це заявив глава МОЗ Віктор Ляшко, пише Інтерфакс-Україна.

«Якщо ви згадаєте мої обіцянки як головного санітарного лікаря, що Україна може робити 3,5 млн вакцинацій на місяць, то зараз ми вже маємо 3,2 млн вакцинацій серпні», — сказав міністр.

За його словами, «якби не свята і ці українські післясвята, ми б спокійно до кінця літа ввели 10 млн доз».

Ляшко додав, що всі громадяни, у яких є бажання вакцинуватися, можуть це зробити.

«Ми завезли в Україну 19,2 млн доз вакцин, при тому, що поставки будуть їхати і їхати. Вакцина є, подорожувати можна спокійно, тому, що ми запустили COVID-сертифікати і маємо електронні COVID-сертифікати», — сказав міністр охорони здоров’я.

Тим часом стало відомо, що Україна розриває контракт з виробником індійських вакцин. Serum Institute не виконав свої зобов’язання за контрактом щодо поставок понад 11 млн доз вакцин Ковішилд і Новавакс.

Додамо, що в Міністерстві охорони здоров’я очікують зниження темпів вакцинації взимку. Зараз в Україні ще спостерігаються черги на вакцинацію, але в грудні ситуація погіршиться і людей будуть стимулювати, вважає головний санлікар Ігор Кузін.

Джерело

Залишити коментар