Image default

Кузьмін: За відмовою влади закупити російську вакцину або виробляти її на території України стоїть інтерес західних лобі

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

У відсутності російської вакцини від коронавірусу на території України або в запереченні можливості виробляти її в нашій країні винні західні лобісти і жадібність нинішньої влади. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ренат Кузьмін.

Він підкреслив, що у нашої країни є всі можливості, щоб почати виробництво вакцини від коронавірусу в нашій країні.

«Не хочете купувати вакцину, будь-які причини, не хочете купувати — виробляєте тут. Не можете виробляти свою — візьміть технології в Росії, виробляйте тут російську. Зрештою, для цього є всі можливості. Якщо Віктор Медведчук зміг домовитися про постачання поза чергою вакцини в Україну, він так само, я думаю, зможе домовитися і про те, щоб нам передали технології виготовлення, для того, щоб ми виробляли вакцину тут. Ми б забезпечили і наші українські потреби, і змогли б продавати цю вакцину всім бажаючим країнам світу, які стоять у черзі, як ви правильно сказали, за цією вакциною», — зазначив він.

Народний депутат додав, що російська вакцина обійшлася б Україні значно дешевше, ніж, наприклад, американська. І це, на думку Кузьміна, не вигідно західним корпораціям.

«Я б запропонував на всі події в Україні дивитися через призму чийогось конкретного інтересу, краще фінансового. Взагалі для того, щоб вас не обманювали в політиці і для того, щоб ви самі не обманювалися в політиці, потрібно вміти побачити за всіма словами, за всіма гаслами, за всіма пропозиціями, за всіма законопроєктами чийсь конкретний інтерес. Краще — фінансовий. Як одна відома людина говорила, «у чому б вас не переконували, що б вам не показували і що б вам не говорили — не вірте. Мова все одно йде про гроші». Які причини не виробляти тут свою вакцину? Я бачу першою причиною якраз фінансовий інтерес певних корпорацій. В даному випадку — західних. Чому нам не дають купити російську вакцину? За всіма цими політичними гаслами, виправданнями стоїть, швидше за все, фінансовий інтерес західних корпорацій, якого чомусь, на жаль, намагається дотримуватися українська влада. Нам, швидше за все, впарять американську вакцину, втридорога, в три, в п’ять, а може і в десять разів дорожче, ніж коштує російська. Напевно, цим же пояснюється, чому влада відмовляється виробляти вакцину в Україні, тому що ми б отримали найдешевшу вакцину, якщо будемо самі виробляти, зі своєї сировини. Напевно, комусь вигідно закупити. Втім, нічого для вас нового я не відкрив — українська влада діє виключно з міркувань власної користі, і мета у них виключно меркантильна», — додав нардеп.

Источник

Залишити коментар