Image default

Кузьмін: Без рішення влади українські підприємства не можуть почати виробництво вакцини від коронавірусу

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Без рішення влади українські підприємства не можуть почати виробництво вакцини від коронавірусу. Кожен день зволікання влади впливає на життя людей. Про це заявив народний депутат від «опозиційної платформи — за життя» Ренат Кузьмін в ефірі телеканалу «112 Україна».

Політик прокоментував виробництво російської вакцини «Супутник V» проти коронавірусу на Харківському фармацевтичному підприємстві «Біолік».

«Підприємство заявляє, що у них є всі можливості, обладнання є, можливості для зберігання, для транспортування, у них все є. Вони готові це робити, потрібно тільки пройти реєстрацію. А реєстрацію пройти в державних реєстраційних органах. Значить, держава повинна взяти на себе цю функцію і виконати її ефективно, якісно і швидко», — додав Кузьмін.

Новини за темою: Кузьмін: Без рішення влади українські підприємства не можуть почати виробництво вакцини від коронавірусу

Він підкреслив, що в умовах пандемії уряд повинен підтримати вітчизняне виробництво і створити для цього комфортні умови.

«Повторюся ще раз: якщо держава це не зробить — це не наша держава. Це окупаційна влада. А ось правильно ви сказали, там на мазі все. А якщо навіть там чогось і не на мазі, то українська влада в особі Міністерства охорони здоров’я має на мазі це влаштувати. Десь щось не так-нехай втрутяться і зроблять, щоб було так. Це ж так просто», — підкреслив нардеп.

Кузьмін також прокоментував зустріч Віктора Медведчука з директором НІЦЕМ ім. Н. Ф. Гамалеї Олександром Гінцбургом і генеральним директором Російського фонду прямих інвестицій Кирилом Дмитрієвим.

Новини за темою: «Опозиційна платформа — За життя» зробить все, щоб виробництво в Україні вакцини «Супутник V» відбулося в інтересах наших громадян

«Медведчук — він же не бізнесмен сьогодні. Він депутат парламенту, він не може укладати контрактів на виробництво і всіх інших комерційних контрактів. Для цього є відповідні служби, для цього є представники українських фармакологічних компаній, наймит Фармацевтичних та представники української влади, Міністерства охорони здоров’я. Це їх прямі обов’язки. Звичайно, контракту немає. Є домовленості на вищому державному рівні. І цими домовленостями чинна українська влада повинна скористатися», — акцентував політик.

Джерело

Залишити коментар