Image default

Кулеба: Підтримка США посилиться у 2021 році, Україна працюватиме над цим

Дмитро Кулеба Фейсбук МЗС України

Український міністр переконаний, що наступного року відносини зі США будуть йти по висхідній

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що підтримка України Сполученими Штатами Америки значно посилиться у 2021 році. Про це міністр повідомив в ефірі телеканалу «Україна 24». 

«Я переконаний, що у наступному році загальна підтримка США України не просто збережеться, але й посилиться. Ми будемо над цим працювати», – заявив Дмитро Кулеба. 

Крім цього, міністр висловив упевненість в тому, що наступного року відносини між Україною та США будуть йти по висхідній.

Новини за темою: Я б віддав відносини України зі США у хімчистку, — Кулеба

За словами Кулеби, державі також потрібен спеціальний представник США з питань України.

«Я б хотів, щоб Україна була серед пріоритетів в Державному департаменті США. Якщо для цього потрібен спецпредставник, то будемо за нього боротися. Якщо Україна буде серед пріоритетів і без представника, то і так нормально», – пояснив він. 

Нагадаємо, нещодавно Конгрес США ухвалив проєкт оборонного бюджету, в якому передбачено 250 мільйонів доларів військової допомоги Україні. Пізніше відповідний законопроєкт схвалив сенат США. 

У відповідь Міністерство закордонних справ України привітало рішення Сенату і Палати представників та висловило свою двопартійну та двопалатну підтримку США.

Джерело

Залишити коментар