Image default

Кравченко: Голова МОЗ Степанов під час перебування губернатором, впроваджуючи реформу Супрун, скоротив понад 1000 лікарняних ліжок

Голова Національної медичної палати України Сергій Кравченко Фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час перебування губернатором Одеської області скоротив 1024 лікарняних ліжка різних медустанов, впроваджуючи реформу медицини тодішнього керівника МОЗ Уляни Супрун.

Про це заявив лікар, голова Національної медичної палати України Сергій Кравченко в в ефірі програми «Розклад Кулініча» на телеканалі Апостроф TV.

«У нас з ним конфронтація ще з часів, коли він працював губернатором в Одеській області. Він на той час був адептом реформи Уляни Супрун, займався впровадженням так званої медичної реформи, оптимізацією закладів охорони здоров’я. Максим Володимирович, будучи губернатором Одеської області, скоротив 1024 лікарняних ліжка психоневрологічних диспансерів, протитуберкульозних диспансерів і відділень», — зазначив Кравченко.

Новини за темою: Чи піде очільник МОЗ у відставку: Степанов пояснив, чому одна із фракцій у ВРУ «носиться з підписами»

За словами медика, зараз Степанов навпаки — критикує брак ліжкового фонду, «хоча не так давно цей ліжковий фонд він скорочував».

«Він, напевно, цим дуже пишається, але чомусь зараз критикує ту реформу, яка активно впроваджувалася в Одеській області. Зараз він розповідає, що ліжкового фонду не вистачає, хоча не так давно цей ліжковий фонд він скорочував», — додав Кравченко.

Раніше голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат України Віктор Медведчук заявляв, що міністр охорони здоров’я Степанов повинен бути відправлений у відставку за брехню і цинічні маніпуляції.

«Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов сьогодні з трибуни Верховної Ради фактично здійснив явку з повинною. Він заявив: «…Десятки тисяч медиків хотіли б вийти до стін парламенту і сказати: вистачить. Досить робити вигляд, що система охорони здоров’я якось працює». Це справедлива оцінка тому бардаку і хаосу, який панує в українській медицині: невиплаті коштів медперсоналу, який, щодня ризикуючи собою, бореться з пандемією; відсутності кисню і масок; смерті людей через відсутність резервних генераторів; нестачі інфекціоністів і тисячі інших проблем — всьому тому, за що міністр Степанов несе пряму, повну і персональну відповідальність», — зазначив Віктор Медведчук.

Джерело

Залишити коментар