Image default

Ковалів пішла з посади заступника керівника Офісу президента

Юлія Ковалів Фото: Офіс президента

Попри звільнення, Юлія Ковалів залишиться у команді Володимира Зеленського

Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів пішла із займаної посади за власним бажанням. Про це повідомили у пресслужбі ОП. 

Також про своє рішення покинути Офіс президента Ковалів повідомила у Facebook, однак причину такого кроку не назвала. 

«Сьогодні я йду залишаю посаду заступника керівника Офісу Президента. Це був неймовірний досвід та велика відповідальність у складний для країни час», — додала вона. 

facebook.com

Водночас Володимир Зеленський додав, що Ковалів зробила вагомий внесок в економічний розвиток України, тому вона залишиться у президентській команді.  

Новини за темою: Ковалів: Попри коронакризу, низка держпрограм та ініціатив президента успішно реалізується та показує результати

«За її участю були напрацьовані заходи з підтримки людей і бізнесу на період посилення карантинних обмежень, ухвалена низка важливих законів та налагоджена тісна співпраця України з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема з МВФ… Вона (Юлія Ковалів — ред.) залишається в команді Глави держави до нових професійних звершень», — додали в ОП. 

Нагадаємо, минулого місяця президент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Трофімова з посади першого заступника керівника Офісу президента. За попередньою інформацією, Трофімов також пішов за власним бажанням.

Джерело

Залишити коментар