Image default

Костел, що горів у Києві, обіцяють відновити

Фото: ГСЧС При пожежі згорів унікальний орган

Рятувальники прибули на місце пожежі всього за шість хвилин, завдяки чому вдалося швидко впоратися із загорянням.

Костел Святого Миколая в Києві, в якому напередодні сталася пожежа, буде повністю відновлено. Про це заявили глави МВС і Мінкультури в суботу, 4 вересня, відвідали місце пожежі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Несучі перекриття не постраждали. Тобто конструкції костелу нічого не загрожує», — сказав глава МВС Денис Монастирський.

Він зазначив, що рятувальники приїхали через 6 хвилин після виклику. «Звичайно, якщо б реакція була тривалішою, очевидно відбулося б загоряння основної частини костелу, і, можливо, були б більш негативні наслідки», — вважає міністр.

Як розповів глава Мікульту Олександр Ткаченко, ще кілька місяців тому в костелі повинні були початися протиаварійні, реставраційні роботи. «Тендер був заблокований. Зараз очевидно, що потрібно встановлювати обсяг збитків і починати вже не реставраційні роботи, а протиаварійні», — сказав він.

Міністр також повідомив, що внаслідок пожежі постраждав орган, деякі приміщення біля органу, впала люстра.

Обидва міністри висловили впевненість, що костел буде повністю відновлений.

Нагадаємо, про пожежу в костелі стало відомо напередодні ввечері. О 22:40 вона була локалізована, а о 23:26 — ліквідована. До гасіння залучалися 80 осіб і 16 одиниць техніки ДСНС.

Джерело

Залишити коментар