Image default

Корупція в турборежимі: Начальник херсонського держгеокадастру віддав у власність землі підставним особам

Олександр Паливода Фото з відкритих джерел

На території Херсонської області зареєстровано рекордний дерибан земель сільськогосподарського призначення, який очолив начальник управління Держгеокадастру Олександр Паливода. Лише протягом останнього місяця в приватну власність було передано більше 2 тисяч гектарів. І це абсолютний рекорд з незаконного розпилу на всій території країни. Про це повідомляє Мій Херсон. 

Мій Херсон

Мій Херсон

Мій Херсон

Мій Херсон

Мій Херсон

Мій Херсон

Такий розмах та швидкість «розбазарювання» земель була не по силам навіть всім «папереднікам», які розпоряджались найціннішим скарбом народу України з 2013 року! Справа в тому, що для того щоб сісти в крісло керівника обласного кадастру було задіяно сприяння дуже великого кола осіб, яких тепер треба віддячити за надання допомоги, повідомляють джерела. Не забув Олександр Паливода про себе, адже велика частина земель була виведена у власність родичів чиновника.

Левова доля наказів про передачу земель (близько 80%) видана на підставних осіб, місце проживання яких зареєстровано за межами Херсонської області, і такими наказами виводилися із державної власності одразу цілі масиви.

Для того щоб скрити великий «дерибан» землі, підлеглими Паливоди О.М. було придумано не зазначати прізвищ в наказах, а оформляти цей список окремим додатком. Тобто приймається один наказ в якому не зазначаються кількість громадян та площі переданих земель у власність, а у додатку до нього йшов перелік громадян від 10 до 40 осіб, в залежності від площі поля. Це надало Паливоді можливість приховати всі сліди злочину та замилити очі суспільству.

Мій Херсон

Все це свідчить про масові злочини у земельній сфері, які на теперішній час побили всі рекорди та вийшли далеко за рамки здорового глузду та будь-якої моралі. Маємо велику надію що правоохоронні органи теж зареєструють такі рекордні досягнення начальника обласного Держгеокадастру Паливоди, у своєму «реєстрі рекордів», у вигляді відповідних кримінальних проваджень.

Варто нагадати прес-конференцію на тему: «Аграрії проти земельної мафії», яка відбулася 06 листопада 2020 року у прес-клубі редакції газети «Новий день», а особливо гарячі виступи присутніх там аграріїв, які дуже активно ставали на захист Паливоди і, зокрема, кричали про те, які всі попередні керівники Держгеокадастру корупціонери-дерибанщики, і от нарешті прийшов рятівник всієї Херсонщини – Олександр Паливода!

Пройшло два місяці з моменту зазначеної прес-конференції і, дивлячись на масштаби дерибану земель, стало зрозуміло, що кожен аграрний правдоборець прийшов за своїм шматком подяки.

А ще звертаємо увагу блюзнірство та лицемірство нового керівника, який заявляє про місцеві громади та їх бюджети, а сам (як видно із наведених вище наказів) ріже землі в приватну власність прямо із оренди, тим самим позбавляючи громади орендної плати, яка складає біля 70% надходжень до місцевих бюджетів. Єдине, про що не збрехав Паливода – факт що він має потужну команду, про що він зазначив на своїй сторінці у Facebook. І дійсно команда дуже потужна адже чиновник творить свавілля в земельній сфері і відчуває повну безкарність.

Джерело

Залишити коментар