Image default

Конфлікт на Донбасі: У РНБО заявляють про підготовку нового плану щодо вирішення ситуації

Олексій Данілов УНІАН

Данілов попередив, що ситуація на Донбасі може погіршитися в будь-який момент

Рада національної безпеки й оборони займається підготовкою нового рішення щодо вирішення ситуації на сході України. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю виданню «Фокус». 

«Це рішення президента. 7 грудня 2019 року відбулося засідання РНБО, на якому було схвалено п’ять варіантів розвитку ситуації на Донбасі. Відкрию невелику таємницю: готується рішення РНБО щодо ситуації в Донецькій і Луганській областях», — прокоментував Данілов завершення 9 грудня терміну дії плану «А» про вирішення конфлікту на Донбасі політико-дипломатичним шляхом. 

Новини за темою: Росія відправила сотий «гуманітарний конвой» на Донбас

Окрім цього, секретар РНБО уточнив, що не знає, яким буде рішення: відкритим чи закритим. На питання про те, чи можливе загострення на Донбасі, Данілов відповів, що ситуація може погіршитися в будь-який момент.

«І це залежить не від тих людей, які перебувають в окупованих Донецьку чи Луганську, а тільки від Кремля. Але ЗСУ готові відповісти на будь-які виклики», – заявив він.

Новини за темою: У РНБО назвали реальною загрозу ядерної зброї в анексованому Криму

Нагадаємо, раніше секретар Рада національної безпеки й оборони Олексій Данілов закликав створити в Україні потужну систему територіальної оборони. 

Источник

Залишити коментар