Image default

«Коней на переправі змінювати не можна»: Арахамія прояснив питання відставки Степанова

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

За словами нардепа, кадрові зміни можна проводити після аналізу роботи

Народний депутат від «Слуги народу» Давид Арахамія заявив, що питання можливої відставки міністра охорони здоров’я Максима Степанова на фракції не обговорювалося. Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів.

За словами Арахамії, в разі очолення цієї посади новою людиною, вона може звинувачувати «попередників» у прийнятті рішень. «У нас не було обговорення на фракції. Моя особиста думка, що коней на переправі у жодному разі міняти не можна. Людина, яка проєктувала якусь систему боротьби з коронавірусом… Якщо на середині її замінити, то прийде нова людина і скаже: по-перше, я не приймав ті рішення, я не винен, «попередники» винні. Потім скаже: мені потрібен час, щоб розібратися на посаді, у мене інші ідеї», – висловився нардеп.

Крім того, парламентар вважає, що кадрові зміни можна проводити після аналізу роботи. «Моя думка — потрібно завершити якусь фазу роботи, після цього провести аналіз, і якщо необхідно, то приймати кадрове рішення. Але зараз це виглядає абсолютно недоцільно», – сказав Арахамія.

Новини за темою: Очільник МОЗ Степанов вилікувався від коронавірусу

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров’я Максим Степанов прокоментував чутки навколо своєї відставки. За його словами, він ставиться до збору підписів нардепами спокійно, оскільки ця історія тягнеться ще з квітня.

Источник

Залишити коментар