Image default

Компанія Джеффа Безоса планує відправити перших туристів у космос вже цієї весни, – ЗМІ

Запуск ракети New Shepard Blue Origin

Blue Origin уже здійснила один із останніх кроків перед відправкою туристів

Космічна компанія Blue Origin Джеффа Безоса планує відправити перших туристів на власній ракеті для космічного туризму вже в квітні поточного року. Про це повідомляє CNBC.

Зазначається, що вчора, 14 січня, компанія завершила чотирнадцятий випробувальний політ ракети-носія New Shepard й капсули. Перед відправкою першого екіпажу туристів це став один із останніх кроків. Також політ став першим із двох випробувань «стабільної конфігурації».

Співрозмовники видання розповіли, що Blue Origin планує запустити другий випробувальний політ протягом шести тижнів, тобто до кінця лютого, а перший політ із екіпажем відбудеться через шість тижнів після цього. При цьому наступний політ, NS-15, включатиме в себе випробування завантаження й розвантаження екіпажу.

Новини за темою: Європейське космічне агентство показало з космосу засніжену Іспанію

Нагадаємо, нещодавно компанія Ілона Маска SpaceX оприлюднила повне відео невдалої посадки першого прототипу міжпланетного багаторазового космічного корабля Starship SN8, який розбився в центрі стартового поля. Тоді посадка не вдалася через низький тиск палива з малого бака в носі корабля.

Джерело

Залишити коментар