Image default

Комітет ВР радить прискорити доступ до вакцини від COVID-19 новим законом

Раді рекомендували прискорити доступ до вакцини від COVID-19

Вакцинація великої кількості пацієнтів дозволить зменшити навантаження на систему охорони здоров’я, вважають у профільному комітеті ВР.

Профільний комітет рекомендував Верховній Раді підтримати законопроект, який дозволить скоротити термін затвердження клінічних випробувань і реєстрації вакцин та ліків проти COVID-19. Про це повідомили в партії Слуга народу у Facebook.

«Профільний комітет рекомендував Верховній Раді підтримати законопроект №4314. Він дає можливість скоротити термін затвердження клінічних випробувань і реєстрації вакцин і ліків проти COVID-19», — йдеться в повідомленні.

На думку глави комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайла Радуцького, прийняття законопроекту зменшить навантаження на систему охорони здоров’я.

«Вакцинація великої кількості пацієнтів дозволить зменшити навантаження на систему охорони здоров’я України», — зазначив Радуцький.

«І завдяки законопроекту це стане можливим. Адже залучення України до клінічних випробувань вакцин дозволило б вже зараз провести вакцинацію частини населення. Так само і скорочення термінів державної реєстрації вакцин прискорить їхнє повномасштабне застосування», — зазначили в Слузі народу.

Нагадаємо, що Україна вивчає можливість закупівлі вакцини і тестів в Британії. В рамках меморандуму про співпрацю між UK Export Finance і урядом України визначено п’ять пріоритетних сфер, серед яких і охорона здоров’я.

Купити вакцину проти COVID готова третина українців

Джерело

Залишити коментар