Image default

Колтунович: Нам нав’язують економічні та соціальні рішення

Олександр Колтунович Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Влада нав’язує українцям економічні та соціальні рішення. Про це заявив народний депутат України від фракції «Опозиційна платформа — За життя» Олександр Колтунович на акції протесту проти зовнішнього управління під посольством США, яку транслював телеканал ZIK. 

«Нам не просто так політично нав’язують деякі речі. Нам нав’язують чисто економічні та соціальні рішення, на нас заробляють і з нас витягають всі соки і кров. Поясню, чому.

Дивіться, у нас, якщо ми беремо експорт та імпорт, ми в три рази менше продаємо туди товарів, ніж звідти купуємо. Тобто, вони там платять податки, робочі місця, сюди нам продають товари, а ми, виходить, їм в три рази менше туди відправляємо. Ось на чому заробляють», — зазначив парламентарій.

Новини за темою: Чайка з Колтуновичем заявили, що допоможуть миколаївцям зменшити вартість тарифів удвічі

Разом з тим він підкреслив: «потім нам сюди продають вугілля, з Пенсільванії везуть. А наші шахти в Донецькій, Луганській, Волинській, Львівській областях не завантажені. Те ж і з машинобудуванням. Ми сюди купуємо, привозимо тепловози General Electric, а наші вагонобудівні та інші машинобудівні підприємства… Це люди без робочих місць, немає пенсій, немає оплати податків, зборів, країна не розвивається.

Тобто, дуже вигідно розповідати, що нас хтось підтримує. Насправді на нас заробляють. Це перше».

«І друге. Тарифи стосуються кожного, нам їх зараз підняли настільки, що зараз у нас по Києву куб газу з тарифом на доставку 9,20 грн за куб. А якщо нам зараз нав’яжуть і вже підписали, уряд в минулому році, щодо зрідженого газу ми будемо мінімум в два рази більше платити за газ. Це означає, що у вас в платіжці буде вже не 9 гривень, а 18. Це означає, що тариф на гарячу воду буде не 90-95, а 200 гривень за куб. А за опалення ми будемо платити не 38,55, а мінімум 80, а то і 100 гривень.

Ось що виходить, така у нас псевдодемократія. Насправді на нас просто заробляють. Тому дуже важливо, щоб ми з вами розуміли, що кожен повинен сказати своє ні, щоб наші тарифи були економічно обґрунтованими, а не щоб нам нав’язували і на нас заробляли», — резюмував Колтунович.

Нагадаємо, нещодавно Колтунович заявляв, що ціна на газ для українців повинна бути економічно обґрунтована, адже висока вартість блакитного палива потягне за собою зростання тарифів на інші комунальні послуги. 

Источник

Залишити коментар