Image default

Кожен добре розуміє – на сьогодні небезпеки від РФ немає, – Охріменко про заяву президента щодо загальної мобілізації

Олександр Охріменко Скріншот відео

Експерт наголосив, що проблема на Донбасі є, але вирішити її за рахунок роздачі зброї населенню нереально

Заява президента України Володимира Зеленського щодо загальної мобілізації українців, імовірно, зроблена або випадково, або для красивого слівця.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

Гість ток-шоу, коментуючи слова президента України Володимира Зеленського щодо ймовірності загальної мобілізації, яка стосуватиметься не тільки чоловіків, а й жінок, висловив здивування, навіщо очільник держави зробив таку заяву.

«Чесно кажучи, я не розумію, навіщо він все це говорив. Кожен добре розуміє: на сьогоднішній момент ніякої небезпеки зі сторони Росії немає. Так, проблема на Донбасі є, але вирішити це за рахунок роздачі зброї – абсурдно. От якраз свіжа новина, що РНБО думає, а чи не зробити територіальну (оборону. – Ред.), роздати зброю по домівках… Чесно кажучи, я так розумію, що це для красивого слівця. Скоріш за все, він (президент України Володимир Зеленський. – Ред.) або обмовився, або вирішив, щоб красиво було, і сказав», – зазначив Олександр Охріменко.

Новини за темою: У РНБО закликали до створення потужної системи територіальної оборони

Нагадаємо, голова української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук заявив, що на питання про можливий напад Росії з тимчасово окупованого Криму будь-який президент відповів би так само, як і Володимир Зеленський. За словами Кравчука, відповідь пов’язана із запитанням, яке ставить журналіст. «Журналіст поставив запитання: якби з Криму був напад Росії, як би поводилася Україна? Президент відповів: якби таке сталося, ми б захищали свою землю, і захищати пішли б всі. І запитання було «якби», і відповідь була у тому ж ракурсі», – сказав перший президент.

Раніше повідомляли, що Володимир Зеленський продовжив закон про особливий статус Донбасу. Особливий статус тепер триватиме щонайменше до 31 грудня 2021 року.

Джерело

Залишити коментар