Image default

Китай засекречує дослідження про походження коронавірусу — ЗМІ

Фото з відкритих джерел

При цьому просуваються теорії, що COVID-19 має своє походження поза Китаєм

Влада Китаю всіляко засекречує дослідження щодо походження коронавірусу (COVID-19). Про це повідомляє AP.

Як зазначається, дослідники кажанів виявили зацікавленість в одному з районів на півдні Китаю. Саме в цьому місці розташована печера, в якій можуть жити кажани, які є носієм вірусу, рідного до COVID-19.

За словами співрозмовників, нещодавно це місце відвідала команда дослідників, яким вдалося взяти звідти певні зразки. Проте китайська влада їх конфіскувала, а самим спеціалістам заборонили говорити з пресою.

Новини за темою: Китай vs США: Другий сезон скандалу з біолабораторіями?

Більш того, у листопаді цього року автомобілі з поліцейськими у цивільному одязі заблокували дорогу журналістам AP, які прямували до цієї печери.

Розслідування AP показує, що китайський уряд суворо контролює всі дослідження щодо походження коронавірусу, при цьому одночасно активно просуваючи хибні теорії, що COVID-19 має своє походження поза Китаєм.

Раніше американський телеканал CNN із посиланням на дослідження Китайського центру з контролю та профілактики захворювань повідомив, що у китайському місті Ухань реальна кількість інфікованих хворобою COVID-19 ймовірно удесятеро перевищує офіційну статистику захворюваності.

Новини за темою: Нелюдські умови: Епідеміолог назвав, де найбільша загроза інфікуватися COVID-19

Раніше голова КНР Сі Цзінпін під час саміту G20 запропонував використовувати QR-коди для створення єдиного міжнародного механізму сертифікатів стану здоров’я громадян. 

Джерело

Залишити коментар