Image default

Капітолій можуть штурмувати в день інавгурації Байдена: Сенатори одержали попередження

Штурм Капітолію. 6 січня 2021 року

REUTERS

Збройний напад також планується на Білий дім і будівлю Верховного суду

Служба безпеки Конгресу Сполучених Штатів Америки попередила сенаторів про запланований штурм Капітолію у день інавгурації Джо Байдена, яка запланована на 20 січня. Про це повідомляє The Hill, посилаючись на джерела.

Як зазначається, законодавцям повідомили про ризик збройного нападу на Капітолій, Білий дім і будівлю Верховного суду в день інавгурації Байдена.

Деякі сенатори, стурбовані загрозою можливих заворушень, закликали виборців не приїжджати в американську столицю в день інавгурації новообраного президента.

До слова, у Вашингтоні в день інавгурації для забезпечення безпеки будуть залучені близько 15 тис. співробітників Національної гвардії.

Новини за темою: Інавгурація Байдена: Коли новий очільник США вступить на посаду та що відомо про майбутні урочистості

Раніше повідомлялося, що через штурм Капітолію у Вашингтоні було вирішено продовжити режим надзвичайної ситуації у місті, який триватиме до 20 січня — до інавгурації президента Джо Байдена.

Крім того, днями Федеральне бюро розслідувань отримало інформацію про підготовку повстання на території Сполучених Штатів Америки. Причиною повстання може стати відсторонення 45-го президента Дональда Трампа за рішенням Конгресу.

Джерело

Залишити коментар