Image default

Кабмін затвердив нові правила перевезень пасажирів

У поїздах можна буде їздити тільки тим, хто пройшов вакцинацію або здав тест

На час карантину у громадському транспорті міжобласного значення можна буде перебувати тільки, маючи сертифікат про вакцинацію або довідку про ПЛР-тестування.

  Кабмінет Міністрів України затвердив нові правила пасажирських перевезень на час дії карантину. Про це в понеділок, 11 жовтня, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.   Так, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах з жовтим, помаранчевим або червоним рівнем карантину будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту і пасажирів одного з цих документів:  

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;
  • міжнародного, внутрішнього сертифікату або іноземного сертифікату, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однієї дозою однодозової вакцини або двома дозами дводозової вакцини, які дозволені ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом ПЛР або видужання особи від зазначеної хвороби, дію якого підтверджено за допомогою єдиного державного порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Дія;
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який діє 72 години.

  Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автобусні маршрути, авіаційний і залізничний транспорт міжобласного сполучення.   Відповідні правила не будуть застосовуватися до міських і внутрішньообласних перевезень.   Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака і пасажирів зазначених документів несе перевізник.   Нагадаємо, відповідні заходи посилення карантину сьогодні обговорювалися на нараді у президента.   Як повідомлялося, напередодні в Україні зафіксовано рекордну кількість викликів «швидкої» за всю історію України.      

Джерело

Залишити коментар