Image default

Кабмін ухвалив низку важливих кадрових рішень. Повний список

Кабінет міністрів України Фото з відкритих джерел

Кадрові зміни відбулися як в державних службах, так і в ОДА

Кабінет міністрів України 2 грудня ухвалив низку кадрових рішень. Перелік призначень та звільнень опублікував у Facebook народний депутат, заступник голови Комітету ВРУ з питань молоді і спорту Василь Мокан. 

Як зазначається, кадрові зміни відбулися у Державній інспекції містобудування України. Зокрема, за проєктом розпорядження Кабміну, Прохорова Сергія Валерійовича було призначено першим заступником голови ДІМУ. Крім цього, уряд прийняв проєкт розпорядження про тимчасове покладення на нього виконання обов’язків голови Держінспекції. 

Крім цього, було погоджено кілька звільнень:

  • Овчаренко Ірину Іванівну — з посади першого заступника Голови Національного агентства України з питань державної служби (за угодою сторін).
  • Гусєва Юрія Веніаміновича — з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації (у зв’язку з переходом на іншу роботу).

Новини за темою: Зеленський анонсував кадрові перестановки і вирішення проблеми з КСУ

Також Кабмін прийняв проєкт розпорядження про погодження тимчасового покладення виконання обов’язків директора «Українського інституту із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок» на Турбу Романа Олеговича. Наразі чоловік обіймає посаду радника ПрАТ «Діпрозв’язок».

Водночас уряд погодив тимчасове покладення виконання обов’язків генерального директора заводу «Електроважмаш» на Кравця Артема Сергійовича. До цього він був призначений директором зі стратегії та маркетингу цього підприємства. 

Нагадаємо, нещодавно в Офісі президента пояснили причини масового звільнення голів обласних державних адміністрацій та призначення на їхні місця нових чиновників. 

Источник

Залишити коментар